O mnie - czyli czas sie przedstawić.

12/25/2015

Witam na moim blogu. Gdy pierwszy raz wyjechałam sama za granicę, postanowiłam to opisać, tak dla siebie, na pamiątkę, dla wnuków. Sama planuję swoje podróże i sama podróżuję. Dzięki temu poznaję wielu wspaniałych ludzi, odwiedzam niesamowite miejsca i doświadczam niezapomnianych przeżyć.
Będąc gdzieś na końcu świata, mam ogromną potrzebę podzielenia się z kimś tym co widzę, tym co przeżywam czy doświadczam. Znajomi byli ciekawi moich wypraw, więc za ich namową napisałam tego bloga. Pewnie będę pisać nadal, bo trochę tych wypadów było, a kolejne już są w planach. Nie jestem pisarką i fotografem, więc liczę na wyrozumiałość. Mam nadzieję, że moje relacje będą na tyle ciekawe, że zapomnicie o tych niedoskonałościach i sami ruszycie w drogę!
W moich podróżach najbardziej ekstremalne jest to, że słabo znam angielski. Jednak najbardziej czego zawsze się obawiam i jest to związane z językiem - to awaryjnego lądowania samolotu i tego, że nie zrozumiem co mówi do pasażerów kapitan. Obym nigdy nie musiała tego przeżyć. I tak nigdy nic nie rozumiem, bo nie wyraźnie mówią. Rozumiem tylko: good morning, good weather, fly, flight, thank you i czasami usłyszę jeszcze jakieś liczby i to wszystko. A z innymi sytuacjami w podróżach jakoś sobie radzę i czasami jest bardzo śmiesznie - kiedyś o tym napisze.Podobne

0 komentarze

NEWSLETTER

Jeśli nie chcesz przeoczyć żadnego nowego wpisu - zostaw swój adres!

polecany post

mapa

mapa